Gala 20-lecia Polskiej Fundacji Muzycznej

Za nami cudowny wieczór wrażliwych ludzi podczas Gali z okazji 20-lecia Polskiej Fundacji Muzycznej, która odbyła się w Promie Kultury 28 listopada.

Chwilę trwało, zanim emocje koncertu z nas opadły – nie byliśmy w stanie na szybko nic opublikować. Ale nie szkodzi, bo w sieci pojawia się mnóstwo fotorelacji i miłych słów o Gali PFM, które z radością czytamy.

To był niezwykły wieczór pełen muzyki, wspomnień akcji pomocowych, refleksji na temat pomagania i kłopotów, w jakie czasami wpadają koleżanki i koledzy ze środowiska muzycznego. Osobiste zwierzenia i refleksje Przyjaciół, jakie płynęły ze sceny, były historiami jakich scenariusz nie przewidział. Przedłużenie koncertu z tego powodu o ponad 50 minut nikomu nie przeszkadzało.

Zbigniew Hołdys / fot. Piotr Tabencki

Zdjęcie 1 z 18

Niezwykłymi występami i wypowiedziami ze sceny podzieliły się z nami osoby, które w ciągu 20 lat naszej fundacyjnej służby przyczyniały się do powodzenia prowadzonych przez Fundację akcji – wzruszyliście nas i pobudziliście do dalszej kreatywności i lepszego prowadzenia w przyszłości fundacyjnych akcji pomocowych.

Atmosfera w Promie była wyjątkowa, a bohaterami wieczoru byli najbliżsi podopiecznych Fundacji – wolontariusze, bez których działalność Fundacji nie mogłaby być skuteczna. Tego dnia nagrodziliśmy ich odznakami 20-lecia PFM, symbolicznymi dyplomami oraz doskonałymi upominkami. Wolontariuszom 20-lecia poświęcimy wkrótce specjalny post.

Wszystko, co działo się na scenie, dla niecałych 200 osób publiczności zostało zarejestrowane.

Po montażu w wersji online pokażemy koncert wszystkim zainteresowanym, a w całym 2024 roku będziemy sukcesywnie przypominać pojedyncze utwory, by ten niezwykły wieczór wspominać jak najdłużej.

Dzisiaj pierwsza fotorelacja autorstwa Piotra Tabenckiego – to premierowe zdjęcia z Gali 20-lecia PFM.

W imieniu Fundacji dziękujemy:

Galę wyprodukowała PRO ART Ewa Galin – to było profesjonalne😍

Galę poprowadziła niezawodna Przyjaciółka PFM Marzena Rogalska – love ❤

PROM Kultury Saska Kępa udostępnił nam swój pokład, dziękujemy pani Dyrektor Marii Juszczyk.

New Talents Generation Pauliny Mazur wsparł promocję Gali – to nam pomogło!

Na koniec dziękujemy podopiecznym Fundacji za obecność: Helenie i Milenie Gąssowskim, Aldonie Kędziorze, Arkadiuszowi Maniukowi i Wojciechowi Morawskiemu.

A przede wszystkim występującym Artystom – Przyjaciołom Polskiej Fundacji Muzycznej:

Tamara Behler, Alicja Borkowska, Bovska, Robert Cichy, Zbigniew Hołdys, Monika Kuszyńska, Filip Łobodziński, OZI, Grzech Piotrowski, Piotr Rodowicz, Kuba Sienkiewicz, Magda Turowska, Wojciech Waglewski, JAROSŁAW WASIK, Tadeusz Woźniak, Magda Wójcik (Goya)

Bez Was tego koncertu by nie było❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *