Pomoc dla członków zespołu BLAZE OF PERDITION

Pewnie słyszeliście o fatalnym wypadku w Austrii polskiego zespołu BLAZE OF PERDITION Z Lublina. Niestety, zginął 30 – letni basista Wojciech Janus… Jego dwaj koledzy z zespołu zostali ranni. Wokalista Paweł Marzec jest w śpiączce w ciężkim stanie. Perkusista Krzysztof Saran odniósł lżejsze obrażenia. Ranni muzycy zostali przewiezieni do szpitala w Wiener Neustadt.

Przyjaciele zespołu rozpoczęli zbiórkę środków na pomoc w transporcie ciała Wojtka Janusa, a także na transport medyczny do Polski pozostałych kolegów po wyjściu ze szpitala. Niewątpliwe środki będą też potrzebne na późniejszą rehabilitację, w zależności jak będą dochodzić do zdrowia.

Polska Fundacja Muzyczna w porozumieniu z przyjaciółmi zespołu i ich rodzinami włączyła się w pomoc, dla potrzeb której uruchomione jest specjalne konto BLAZE OF PERDITION o nr 76 1440 1101 0000 0000 1642 7648.
Na konto to wpłyną dotychczas zebrane środki, którymi PFM będzie rozporządzać w porozumieniu z rodzinami, zgodnie z potrzebami jakie się pojawią. Na bieżąco będziemy informować o sytuacji, i potrzebach jakie się pojawią.