Akcja dla Władysława Komendarka

Akcja została zakończona po remoncie dachu!

Władysław Komendarek to bardzo zdolny multiinstrumentalista, który sam tworzy muzykę w swoim domowym studio. Znamy go z licznych solowych projektów i współpracy z wieloma muzykami (ostatnio z płyty Tomka Makowieckiego „Moizm“ lub albumu  Skrzek / Pijarowski / Komendarek „Człowiek z Wysokiego Zamku“). Najstarsi pamiętają go z grupy Exodus braci Puczyńskich.

Domek w Sochaczewie sprzyja twórczej pracy. Cieknący, stary dach natomiast, nie służy ani Władysławowi, ani zagrożonym zalaniem instrumentom. Posesja po rodzicach Władysława wymaga remontu, a dach grozi zawaleniem. Studio i instrumenty mogą ulec zalaniu. Pomóżmy zatem Władkowi ocalić warsztat pracy, bez którego nie mógłby ani funkcjonować, ani żyć.

Chcemy wesprzeć utytułowanego Artystę (ostatnio otrzymał nagrodę Festiwalu Soundedit „Człowiek ze Złotym Uchem“), gdyż sam nie udźwignie finansowo takiego remontu. Potrzebujemy ok. 70 tys, zł, by na wiosnę wymienić cały dach.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc!


Dach wyremontowany

To kolejna świetna wiadomość fundacyjna. Zima okazała się łaskawa, dzięki czemu udało się wyremontować dach starego domu Władka Komendarka. Dzięki 10 tys. złotych zebranych dzięki Wam przez PFM, udało się w 40% dofinansować ten trudny remont. Instrumentów elektronicznych Władka nie będzie już zalewał byle deszcz.Jednocześnie zakończyliśmy już zbiórkę i konto “Władysław Komendarek” zostało zamknięte.