Pomoc dla Piotra Sznury

Piotrek Sznura ma 48 lat. Zawsze kochał muzykę i śpiewanie.

Dbał o siebie, swoje zdrowie i wygląd. Wszystko po to, by dla fanów  wyglądać jak najlepiej na scenie i w „Bardabusz Orkiestra”. Niesamowicie kreatywny, wrażliwy i utalentowany.
Podczas jednego z treningów zerwał się mięsień w łydce, wystąpił zakrzep i udar mózgu i doszło do zespoły zamknięcia. Piotr jest całkowicie sparaliżowany, nie może się ruszyć i mówić. W bezwładnym ciele uwięziony jest całkowicie sprawny umysł. Piotr komunikuje się otwieraniem oczu na oznaczenie liter alfabetu. W ten sposób tworzy słowa i zdania,  które chce przekazać bliskim.

Życie i rehabilitacja takich osób w Polsce związane są z ogromnymi kosztami, wymaga specjalnego sprzętu, rehabilitacji i ciągłej opieki.

Przy Polskiej Fundacji Muzycznej powstało subkonto

PIOTR SZNURA – 66 1140 1977 0000 2634 0600 1039
Prosimy o wpłaty, które przekażemy rodzinie Piotra na długotrwałą i kosztowną rehabilitację.


Zakończenie akcji dla Piotra Sznury

Pamiętamy niesłychaną historię lubianego wokalisty Piotra Sznury, który w marcu 2012 roku nagle doznał głębokiego paraliżu całego ciała. Piotr na treningu karate zerwał mięsień łydki, zrobiła się pod gipsem zakrzepica i tak naprawdę w ciągu trzech tygodni zdrowy mężczyzna został całkowicie sparaliżowany. Wtedy Przyjaciele Piotra, a dzisiaj przede wszystkim żona Magdalena – opiekuje się Piotrem…Czytaj więcej…