Podsumowanie kampanii 1,5% podatku za 2022 rok

Długo czekaliśmy na to, by przekazać Wam tak dobre wiadomości!

Na naszym fundacyjnym koncie zaksięgowały się już wszystkie przelewy z urzędów skarbowych i mamy przygotowane kompletne rozliczenie kampanii 1,5% podatku za 2022 rok.

Z ogromną radością informujemy, że w tym roku hojni podatnicy zasilili Polską Fundację Muzyczną rekordową jak dotąd kwotą 220 530,50 zł. 🥳

Są to środki, które – jak zawsze – będziemy przeznaczać na opłacenie leczenia, rehabilitacji, opieki medycznej, zakupu najpotrzebniejszych rzeczy itp. dla naszych Podopiecznych – Ludzi Muzyki.

90% z tej kwoty miało swoich konkretnych adresatów i zgodnie z życzeniem podatników – zasiliło ich fundacyjne subkonta.

Z tego miejsca w imieniu Fundacji, jak i naszych podopiecznych: Marka Ałaszewskiego, Elżbiety Dmoch, Heleny i Mileny Gąssowskich, Jana A.P. Kaczmarka, rodziny Wojciecha Kordy, Arkadiusza Maniuka, Macieja Miernika, Wojciecha Morawskiego, rodziny Barta Sosnowskiego, Leszka Świerszcza i Macieja Ulatowskiego – dziękujemy wszystkim razem i każdemu z osobna. Cieszy nas, że podczas wypełniania ubiegłorocznych deklaracji podatkowych, zdecydowali się podarować właśnie nam 1,5% podatku – wpisać nasz numer KRS i w ten sposób wesprzeć nasze statutowe działania.

Jesteśmy wdzięczni również wszystkim Przyjaciołom Fundacji, Artystom, którzy chętnie fotografowali się z naszymi plakatami. W ten sposób informujowaliście o możliwości przekazania 1,5% podatku na rzecz naszej Fundacji. to wielka pomoc! ❤

Dziękujemy także organizacjom branżowym – naszemu Fundatorowi ZPAV oraz IGMAP Izba Gospodarcza Menedżerów Artystów Polskich, PSJ – Polskie Stowarzyszenie Jazzowe, STOART – Związek Artystów Wykonawców, Stowarzyszenie SAWP, Stowarzyszenie Autorów ZAiKS, Związek Zawodowy Muzyków – za udostępnianie publikowanych przez nas treści oraz szerzenie misji PFM, która – jak każdy dzień pokazuje – ciągle jest w branży niezbędna.

Dziękujemy i nie ukrywamy, że bardzo liczymy na Wasze wsparcie w przyszłym roku!❤

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *