Pożegnaliśmy Wojciecha Kordę

Dzisiaj na cmentarzu Miłostowo w Poznaniu rodzina, bliscy i przyjaciele, pożegnali Wojciecha Kordę.

Tym samym zakończyła się trwająca od 2015 roku akcja pomocowa Polskiej Fundacji Muzycznej.

Przez wszystkie te lata, dzięki wpłatom darczyńców, mogliśmy być blisko Artysty i jego bliskich, szczególnie blisko żony, Aldony, która 24h na dobę opiekowała się chorym mężem.


Dzięki tym wpłatom mogliśmy wynajmować łóżko medyczne, kupować opał i odżywki, finansować wizyty lekarzy, terapeutów i rehabilitantów, a także kupować lekarstwa i środki higieniczne. Ostatnia zbiórka pozwoliła wesprzeć płatności za energię elektryczną, które były na tyle wysokie, że groziło odłącznie prądu, co mogło być dla Wojciecha Kordy zabójcze.

Serdecznie dziękujemy za wieloletnie wsparcie i troskę o zdrowie i życie Wojciecha Kordy. Dzięki temu, że ostatnie wpłaty były wyższe, mogliśmy na koniec sfinansować całkowite koszty pogrzebu Artysty i kupić fundacyjny wieniec w imieniu wszystkich darczyńców, którzy na pogrzeb nie mogli dotrzeć.

Dzięki wspólnemu wysiłkowi, z pewnością wszyscy wpłynęliśmy na to, że Wojciech Korda był z nami dłużej, niż prawdopodobnie byłby bez naszej pomocy.

Prosimy więc nie zapominać o Polskiej Fundacji Muzycznej, która od 20 lat pomaga potrzebującym Ludziom Muzyki. Wasze wpłaty są ciągle potrzebne – dla innych podopiecznych Fundacji.