WŁODEK WOLONTARIUSZEM PFM

To cudowna chwila w naszej Fundacji, dla takich chwil pracujemy i działamy każdego dnia.

Producent Muzyczny Włodek Kowalczyk w 2016 roku przeszedł silny udar. W PFM natychmiast uruchomiliśmy akcję pomocową, którą na początku zasilili Przyjaciele Włodka – Artyści z Teatru ROMA, gdzie był producentem i realizatorem ich muzyki. Charytatywny koncert przyniósł solidny dochód, potem coroczne przychody z 1% podatków życzliwych znajomych. Dzięki temu cały czas Fundacja mogła wspierać rehabilitację Włodka, która przyniosła zadziwiające rezultaty. Włodek zaczął chodzić, samodzielnie przyszedł na charytatywny koncert Fundacji dla Marka Ałaszewskiego w Stodole. Niedługo potem zadzwonił osobiście z życzeniami do nas i podziękował, gdyż zaczął z powrotem mówić.

Niedawno żona Włodka Basia powiadomiła, że podjął on decyzję o zakończeniu akcji pomocowej dla niego. Daje radę z tym co dostał, stara się i ma samodzielnie możliwości i środki na dalsze życie z rehabilitacją. Może już nie będzie Producentem Muzycznym, ale funkcjonować jak najbardziej da radę bez pomocy Polskiej Fundacji Muzycznej, która ma pod opieką wielu bardziej potrzebujących niż dzisiaj Włodek.

Jesteśmy dumni z decyzji Włodka Kowalczyka, szczególnie że jednocześnie zaproponował zostanie wolontariuszem Fundacji i załączonym zdjęciem osobiście teraz namawia byście wspierali 1% jego Fundację, czyli naszą PFM.A jak ktoś nie zna dorobku Włodka, może się zapoznać z częścią jego producenckich dzieł – https://pl.wikipedia.org/wiki/W%C5%82odzimierz_Kowalczyk