Relacja ze spotkania oraz koncertu „Wojtek, wracaj!”

Nie milkną echa cudownego spotkania oraz koncertu dla Wojtka Morawskiego „Wojtek, wracaj!”, jaki odbył się w Podziemiach Kamedulskich na warszawskich Bielanach 11 maja 2023 r.

To było niezwykłe i potrzebne spotkanie Ludzi Muzyki, głównie ze świata rockowego i jazzowego – wielu z nich nie widziało się od lat i widać było, jak się za sobą stęsknili 😄

Atmosfera takich koncertów jest niesamowita, pełna solidarności, współpracy w duchu wspólnoty i idei, jaka wszystkim tego wieczoru przyświecała.

Dziękujemy tez za premierowe zdjęcia zza kulis od fotoprzyjaciela branży muzycznej jakim jest niezawodny Darek Kawka.

Dzięki naszym Wolontariuszom podczas zbiórki zebraliśmy do werbla i fundacyjnych puszek kwotę 8807,46 pln w gotówce!

Dodatkowo za pomocą terminali i wpłat na konto napłynęły dodatkowe środki, tak że dzisiaj dysponujemy kwotą 12 000 złotych – za co bardzo dziękujemy, jednocześnie informując, że fundacyjne subkonto o numerze 39 1140 1977 0000 2634 0600 1040 jest gotowe na przyjęcie kolejnych wpłat 😁

W tym momencie – dzięki zgormadzonym środkom – Wojtek Morawski korzysta już z zabiegów tlenoterapii w komorze hiperbarycznej, które będą cyklicznie powtarzane.

Jesteśmy również w fazie konsultacji z rodziną Wojtka, lekarzami, fizjoterapeutami i rehabilitantami aby dobrać Wojtkowi pakiet najpotrzebniejszych zabiegów.

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim obecnym w Podziemiach Kamedulskich, za gorące serca, otwarte portfele a przede wszystkim za życzliwość, dobrą muzykę i wsparcie!

Kłaniamy się nisko: Stowarzyszenie Dom Muzyki Andrzej “E-moll” Kowalczyk, Artur Dutkiewicz, Natalia Niemen, Natalia Kwiatkowska, Kuba Jabłoński, Radek Owczarz, Marek Piekarczyk – Wokalista, Mateusz Krok, Bartek Pokrywka, Dawid Trawicki, Mietek Jurecki, Tomasz Zeliszewski, Zbigniew Hołdys, Wojtek Pilichowski, Kacper Sędek, Paweł Triput, Tomasz Żaba Mądzielewski, Wojciech Stanisz, 𝐃𝐚𝐫𝐞𝐤 𝐊𝐨𝐳𝐚𝐤𝐢𝐞𝐰𝐢𝐜𝐳, Paweł Bomert, Wojtek Olszak, Sebastian Piekarek, Robert Kapkowski, Elisabeth Pryka, Gosia Stępień, Michał Hochman, Andrzej Gondek, Piotr Rodowicz, Laura Godziejewska, Jacek Prokopowicz, Adam Tkaczyk, Jacek Kleyff❤️