Podsumowanie akcji 1% dla PFM

To będzie jedna z najlepszych wiadomości jakie w 2022 roku możemy Wam przekazać! ?

Dzięki hojności podatników podczas wypełniania PIT’ów za 2021 rok, urzędy skarbowe przekazały na konto Polskiej Fundacji Muzycznej rekordową kwotę ? 118 714,66 złotych!!! ?

Jeszcze nigdy podczas 19 lat zbierania kwot 1% PFM nie była wybierana tak często. Nigdy nie zbliżyliśmy się nawet do kwoty 100 000 złotych. To niesamowite! Dziękujemy! Niedługo nasza fundacja wyjdzie z wieku nastoletniego. To dzięki Wam, wspierającym! Trzymamy kciuki za to, żebyśmy spotkali się niebawem na naszych okrągłych urodzinach! ?

?‍♂️ W znakomitej większości środki zbierane przez nas były kierowane dla naszych poszczególnych podopiecznych. My z tej okazji chcemy podziękować w imieniu wielu zaangażowanych osób, które są częścią życia naszej fundacji:

Marek Ałaszewski, Agnieszka Szpila (mama Heleny i Mileny Gąssowskich),,, , Maciej Miernik, , Marcin Rudziński, Leszek Świerszcz, Iza Szarek, Piotr Sznura, .

Część przekazanych kwot trafiło też na fundacyjne Fundusze o jakich możecie przeczytać na naszej stronie internetowej.

? Dziękujemy w imieniu Zarządu i Rady Polskiej Fundacji Muzycznej za dzielenie się z Artystami szczególnie potrzebującymi pomocy.

? Dziękujemy polskim Artystom, którzy za pomocą ? zdjęć z naszym plakatem pomogli rozpowszechnić naszą zbiórkę wśród was.

? Zachęcamy do wspierania nas, ale również kochani artyści w potrzebie… jeśli jesteście w problemach i nie wiecie jak sobie pomóc, odezwijcie się do nas. Naszym celem jest pomaganie. Zawsze dajemy z siebie wszystko i robimy co w naszej mocy!

CHCESZ POMOC?

❤️ Możesz oczywiście nadal wesprzeć naszą działalność przelewem na konto fundacji:

25 1140 1977 0000 2634 0600 1001