Dziękujemy Darczyńcom

W imieniu Polskiej Fundacji Muzycznej  i Macieja Grzybowskiego serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty na rzecz prowadzonej przez nas akcji.

Z radością informujemy, że dziś na koncie znajduje się suma 194 956, 01 złotych.

Dzięki Państwa hojności, mogliśmy uruchomić liczne konsultacje medyczne mające na celu zdiagnozowanie i leczenie skutków cukrzycy. Fundacja na bieżąco finansuje wizyty m. in. w klinikach: Podos, Boramed, Housemed, Spectrum, WZSO…

Udało się już zakupić tymczasową protezę amputowanej nogi, co pozwoli Maciejowi podjąć próbę powrotu do możliwej aktywności. Pomoże mu także planowany jeszcze w marcu turnus rehabilitacyjny w Konstancinie.

Z pewnością w tym roku, za kilka miesięcy będzie można rozpocząć procedurę przygotowania na miarę specjalnej protezy docelowej, co było najważniejszym celem akcji pomocowej. Dzięki zebranej kwocie będzie można nabyć protezę znacznie lepszą niż pierwotnie zakładaliśmy.

Cieszy nas, że są w budżecie środki na szeroką rehabilitację, na leczenie nogi i oczu, na specjalistyczne terapie​ –  w rezultacie zbiórka otworzyła drogę i możliwości stopniowego powracania do samodzielności.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy.