79 urodziny Wojciecha Kordy

Co roku w Fundacji dziękujemy za kolejne Jego Urodziny. I tak już od ośmiu lat – odkąd Wojtek choruje i odkąd pomaga mu Polska Fundacja Muzyczna.

Przytulając chorego Wojtka, pozdrawiamy też panią Aldonę, dzięki której Wojtek może świętować kolejne urodziny.

Trzymajcie się oboje każdego dnia, w PFM nieśmiało marzymy o okrągłej 80-tce Wojciecha Kordy…

Corocznie Fundacja wspiera zakupy opału, środków higienicznych, medycznych, leczniczych, sprzętu do karmienia – to codzienna proza życia poważnie chorego człowieka po licznych udarach, wspomaganego przez drugą osobę.

Aktualnie na koncie Wojciecha Kordy w PFM jest 339,44 złotych a wszystko podrożało… Fundacja oczywiście spodziewa się wpłat z tytułu 1,5% podatku, jakie na rzecz Wojtka przekaże, jak co roku, wiele osób – ale środki te PFM otrzyma dopiero w październiku 2023 r.

Jako Fundacja opłacamy wynajem specjalistycznego łóżka medycznego, które Wojtek użytkuje w domu, a jego comiesięczny koszt to 130 złotych. Niedługo zapłacimy ostatnią możliwą za to fakturę…

Przypominamy więc o wirtualnej puszce oraz o uruchomionym dla Wojtka subkoncie w Polskiej Fundacji Muzycznej. Mamy nadzieję na urodzinową zbiórkę, która pozwoli przynajmniej wynająć łóżko medyczne na kolejne miesiące jego użytkowania. Szczegółowe informacje znajdziecie pod tym adresem: https://pfm.waw.pl/pomagamy/pomoc-dla-wojciecha-kordy/

W zamian, prezentujemy przekazane przez Panią Aldonę zdjęcia z młodości tego znanego i lubianego Artysty.