Urodziny Gienka Loski

Dzisiaj Gienek Loska ma podwójne święto, ponieważ kończy 45 lat w samym środku prawosławnego Bożego Narodzenia – na Białorusi!

Dlatego podwójnie życzymy mu zdrowia, zdrowia i jeszcze raz ZDROWIA.

Gienek heroicznie o nie walczy, nieustannie w tej walce pomagamy Mu od pierwszego dnia choroby. Stan neurologiczny Gienka jest w dalszym ciągu bardzo poważny, dlatego artysta wymaga nieustającej kompleksowej, kosztownej opieki dla pacjenta leżącego. Dzięki środkom, które przekazujecie na konto Gienka, Polska Fundacja Muzyczna zapewnia mu leki, środki pielęgnacyjne, specjalne żywienie medyczne i, jeśli potrzeba, profesjonalną opiekę. Gienka odwiedzają regularnie masażyści, wolontariuszka Agnieszka jeździ z Polski na Białoruś z brakującymi lekami, odżywkami, ze wsparciem do Was – płytami, audiobookami. Na wszystko to Fundacja ma zebrane środki na kilka miesięcy wprzód, wysyłamy je regularnie na Białoruś, opłacamy też bezpośrednio wszystko co jest Gienie niezbędne.

W imieniu Gienka bardzo dziękujemy za Waszą dotychczasową, nieocenioną pomoc i prosimy o dalsze wsparcie, bo potrzeby są duże, a rokowania niepewne. Wasz 1 % to byłby doskonały urodzinowy upominek dla zdrowia Gienka.

W obrazkach z Białorusi bombka i kwiaty dla Gienka, Kaliada to Jego ulubiona świątecznej piosenki , jedno z ostatnich zarejestrowanych wykonań.

Jeśli chcesz wesprzeć naszą akcję pomocową dla Gienka Loski możesz wpłacić darowiznę dla subkonto:

PL 24 1140 1977 0000 2634 0600 1019
(BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK) 

lub przekazać 1% podatku wpisując w PIT numer KRS 0000 179 888

Pomoc dla Gienka Loski >>>