Pomoc dla Macieja Ulatowskiego

Na długiej liście naszych obecnych i byłych podopiecznych jest już sporo nazwisk – za każdym z nich ukryta jest historia, często smutna, trudna ale czasem też napawająca optymizmem. Jedną z tych pozytywnych jest z pewnością historia Pana Macieja Ulatowskiego – multiinstrumentalisty grającego na fortepianie, kontrabasie, gitarze basowej, nauczyciela, laureata pierwszej nagrody na Konkursie Kompozytorskim im. Krzysztofa Komedy w 1995 roku, oraz pierwszej nagrody w I Konkursie Pianistów Muzyki Rozrywkowej w Warszawie w roku 2006. Pan Maciej trafił do nas w roku 2016 i od tego czasu Polska Fundacja Muzyczna stara się w miarę swoich możliwości i hojności darczyńców, wspierać jego walkę z chorobą i rehabilitację.

To wielka satysfakcja, że po poważnej operacji Pan Maciej wrócił do tego co kocha, że gra, że trochę czasem może pracować. Ale nadal musi ciągle rehabilitować ręce – dzisiaj kolejne 10 zabiegów zakontraktowaliśmy przez PFM i to oczywiście nie koniec niezbędnej pomocy.

Dziękując za każdą życzliwość i wsparcie naszych podopiecznych staramy się pamiętać też o tych, którzy wciąż nas potrzebują.

A tym, którzy chcieliby otworzyć serce dla Pana Macieja przypominamy numer dedykowanego subkonta:

Polska Fundacja Muzyczna 
19 1140 1977 0000 2634 0600 1012
tytułem: Maciej Ulatowski