Malujemy Jej świat

Gdy grupą przyjaciół udało nam się namówić Elżbietę Dmoch do podstawowego remontu kuchni i łazienki jej nigdy nieremontowanego mieszkania, Ela postanowiła przeznaczyć na to swoje dawne oszczędności.

Jednak, gdy podczas trwania remontu okazało się, że w trakcie musi się zwiększyć jego zakres, że szafa czy wersalka po prostu się rozpadły – uruchomiliśmy już na to zbiórkę w naszej Fundacji.

Dzisiaj z satysfakcją możemy przekazać, że remont kuchni, łazienki, przedpokoju i pokoju dziennego zostały zakończone. Są nowe proste w utrzymaniu podłogi, nowe urządzenia, a dzięki wpłatom Elżbieta ma nową szafę przedpokojową, która w tym tygodniu została złożona, jest też nowa sofa w pokoju, kilka składanych krzeseł, stół i stoliczek…

Dodatkowy remont i sprzęty mogły zostać zakupione z wpłat jakie napłynęły na konto Fundacji – serdecznie za nie dziękujemy, byliście jak zwykle niezawodni🥰

Zebraliśmy dzięki Wam nieco większą kwotę, którą z porozumieniu z Elżbietą Fundacja przeznaczy na remont sypialni-mamy już kupioną terakotę, potrzebna jeszcze farba. Sypialnia nie mogła być remontowana w ramach dotychczasowych prac bo Elżbieta Dmoch mieszkała w czasie remontu w tym pokoju.

W tym momencie kończymy zbiórkę remontową, ale konto nadal działa, by Fundacja pozostałą nadwyżkę mogła wydać na mieszkaniowe opłaty – za czynsz lub media.

Mamy też pomysł, by akcję „Chodź pomaluj jej świat” zwieńczyć zakupem kolorowego, wygodnego fotela, który idealnie by pasował jako symbol i prezent od Fanów-Darczyńców, bo to dzięki Waszym wpłatom, przy udziale PFM i Przyjaciół Eli, ta akcja mogła zakończyć się sukcesem, a Elżbieta Dmoch dostała najlepszy z możliwych urodzinowy prezent!

Dziękujemy Wam za każdą najdrobniejszą wpłatę na ten cel!

fot. PAP/Jan Kaliszuk

Wpłat można dokonywać bezpośrednio na numer subkonta dla Pani Eli Dmoch:
02 1140 1977 0000 2634 0600 1027

Lub za pomocą wirtualnej puszki powyżej.