Dziękujemy za spontaniczne wsparcie!

Z dobrych wiadomości ta jest chyba najbardziej oczekiwana!
Po dwóch pobytach w szpitalu w listopadzie, Elżbieta Dmoch czuje się naprawdę dobrze. Grupą najbliższych znajomych odwiedziliśmy przed Świętami panią Elę w jej mieszkaniu – było to niezwykle sympatyczne i miłe spotkanie, mnóstwo muzycznych wspomnień i świątecznych smakołyków.

Wydarzeniem spotkania była krótka wizyta mieszkającego w Australii Andrzeja Krzysztofika. To było wyjątkowe spotkanie dwóch ostatnich osób z dawnego składu grupy Dwa plus Jeden.

Pod koniec 2022, Fundacja była blisko Elżbiety. Pomagaliśmy jej w wychodzeniu z kryzysu zdrowotnego po dwóch pobytach w szpitalu. Polska Fundacja Muzyczna nie organizowała żadnej zbiórki na pomoc Elżbiecie Dmoch, ale niezawodni darczyńcy sami z siebie dokonali wpłat “dla Eli” na kwotę 3705 PLN na konto PFM!

W związku z tym Fundacja zakupiła dla pani Eli nową lodówkę w miejsce starej rozpadającej się. Ponadto nabyliśmy nowy telefon komórkowy, małe radio, grzejnik olejowy, a także tzw. chodzik do użytku domowego, który w tej chwili nie jest już potrzebny, gdyż Ela porusza się samodzielnie. Z pozostałych środków postaramy się finansować kolejne potrzebne rzeczy lub usługi medyczne.

? Bardzo wszystkim dziękujemy za nieoczekiwane wsparcie dla Elżbiety Dmoch. Jesteście wspaniali!